Expozice VZOROVÝ BYT

Expozice VZOROVÝ BYT

Po více než 10 letech bude k vidění na veletrhu o bydlení oblíbený typ doprovodného programu „vzorový byt“. Jedná se o reálnou ukázku moderního, praktického a ergonomického bydlení v měřítku 1:1, která má za cíl inspirovat širokou i odbornou veřejnost. Návštěvníci zde najdou inspiraci, jak sladit materiály, barvy a doplňky dle jednoho přesně daného konceptu - DIGITÁLNÍ ROMANTIKA. Vzorový byt na ploše 90 m2 najdete na veletrhu Design Shaker 2019 ve vstupní hale č. 2 – přímý vstup z parkoviště od čtvrtka 21. do neděle 24. března. Akce se ko...
více

Odborný seminář Interiéry 2018

Odborný seminář Interiéry 2018

Již sedmým rokem se koná odborný seminář Interiéry, který je určen designérům a interiérovým architektům. Letošní ústřední téma zní: "budoucnost vs. minulost". Akce se jako pokaždé koná na VOŠ Volyně. Do diáře si dejte termín 8. listopadu 2018. Registrace on-line na www.interiery2000.cz
více

Na trhu je nová kniha

Na trhu je nová kniha

Novinkou na knižním trhu v sekci interiéry je kniha "Tvoříme interiér s českou designérkou", kterou napsala právě česká designérka a současně i autorka řady článků Iva Bastlová. Knihu vydalo vydavatelství Grada Publishing a.s. V prodeji v knihkupectví nebo on-line.
více

Pozvánka na jedinou expozici s trendy

Pozvánka na jedinou expozici s trendy

Zveme všechny interiérové designéry, architekty, výrobce a prodejce nábytku a také širokou veřejnost na prohlídku již 4. ročníku expozice Scéna: Inspirace & Trendy, které se koná v rámci souboru veletrhů od 23. - 26. března 2017. K vidění budou opět 4 palety plné zajímavých materiálů a vzorků. Letošními trendy jsou: POETIC, CULTURAL, HARMONY a SMART.
více

Seminář Interiéry slavil první výročí

Seminář Interiéry slavil první výročí

Začátkem listopadu se konal již pátý ročník odborného semináře Interiéry, kde kromě řady odborníků a profesionálů byla i řada novinářů.
více

Přednáška: Kolik stojí designér?

Přednáška: Kolik stojí designér?

V sobotu 1. října proběhla při veletrhu For Interior pod záštitou časopisu Moderní byt přednáška na téma: Kolik stojí designér! Sál byl plní do poslední židle. Děkujeme za zájem všem posluchačům.
více

Veletrh For & Home

Veletrh For & Home

Na veletrhu Veletrh For & Home proběhla první expozice s vánočními trendy v České republice. K vidění byly 4 různý styly, které aranžovali prefesionální floristé.
více

Expozice Scéna: Inspirace & Trendy 2016

Expozice Scéna: Inspirace & Trendy 2016

Již potřetí proběhl doprovodný program Scéna: Inspirace & Trendy v rámci veletrhu For Furniture a Design Shaker. Jedná se o jedinou fyzickou expozici interiérových trendů v České republice.
více

Nová kolekce tapet

Nová kolekce tapet

Na začátku roku 2016 představí jediný český výrobce tapet, společnost Vavex, novou kolekci tapet, která nese jméno My Home. Kolekce je zaměřena na širokou veřejnost a odráží se v ní trendy minulé i budoucí.
více

Heimtextil 2016

Heimtextil 2016

Od 12. do 15. ledna 2016 se koná v německém Frankfurtu nad Mohanem veletrh bytového textilu a tapet Heimtextil, jehož součástí je jako každý rok prezentace čtyř trendů. Na prohlídku se již netrpělivě těšíme!
více