Tiskové zprávy

Detaily, které vás v interiéru překvapí

Detaily, které vás v interiéru překvapí

Tato kniha představuje volné pokračování knih Tvoříme interiér s českou designérkou a Barvy - trendy - interiéry, které napsala česká interiérová designérka v předchozích letech.

První kniha komplexně shrnuje zařizování soukromých interiérů místnost po místnosti. Druhá kniha, jak z názvu vyplývá, se věnuje barvám a hlavně jejich odstínům a kombinacím v interiérů a také zde čtenář najde shrnutí trendů za posledních 5 let.

V knize INTERIÉRY DO DETAILU najde čtenář více než 50 odpovědí na časté otázky při řešení interiérů, které doprovází mnoho ilustračních fotografií s konkrétní ukázkou. Pojednává nejen o řešení interiérových detailů, ale i celků po kapitolách od kuchyně přes koupelnu až po ložnici jako v první knize. Čtenář zde najde odpovědi na otázky jako je například výběr a kombinování různých materiálů na nábytek a čalouněný nábytek, volbu typu svítidla, konstrukční detaily nábytku jako je například druh hrany a kování. Každý se zde dozví, podle jakého klíče volit tapety, jak používat nástěnné samolepící dekorace či jako sladit povlečení v ložnici se zbytkem vybavení.

Kniha obsahuje také přehledné schéma, jak při zařizování interiérů postupovat, a hlavně mnoho nákresů s doporučenými rozměry, které usnadní představu o prostoru a nábytku. To představuje velmi praktickou pomůcku pro každého, kdo nyní zařizuje svůj byt či dům.

Autorka do publikace shrnula různé tipy a triky, které se do předchozích dvou knih již nevešly a které často při tvorbě používá. Jsou to v podstatě vybrané zajímavosti za téměř 20 letou praxi v oboru.


zpět na tiskové zprávy