Tiskové zprávy

I LOVE KITCHEN - protože kuchyně je srdeční záležitost

I LOVE KITCHEN - protože kuchyně je srdeční záležitost

Letošní přehlídka interiérového designu Design Shaker bude obohacena o expozici zaměřenou na kuchyně a nese název I LOVE KITCHEN. Nepůjde však jen o ukázku klasických kuchyní, ba naopak. Zde najdete přehlídku těch nejmodernějších výsuvů a výklopů, spotřebičů, dřezů a baterií. Pracovní desky budou reflektovat současné trendy a prohlédnout si tak půjde konkrétní instalaci kompaktních desek. Čelní plochy budou také netypické - půjde o přestavení nové kolekce vytvoření digitálním tiskem.

Na expozici proběhnou kromě klasické přehlídky exponátů přednášky zaměřené na ergonomii a nejčastější chyby při navrhování kuchyní, chybět nebude ani kuchařská show. Navíc zde bude instalována "zkušební jízda", systém skříněk na kolečkách, které dovolují sestavit na zkoušku různé varianty kuchyní. Tato "jízda" je u designérů i zákazníků velmi oblíbená a nyní bude k dispozici i všem návštěvníkům veletrhu.

Expozici navrhla a přednášky pro vás připravuje zkušená designérka Iva Bastlová, pro kterou je kuchyně opravdu srdeční záležitost.

Expozice se účastní přední výrobci komponentů do kuchyňských linek:

Blum - výrobce kování

Franke - výrobce spotřebičů, dřezů a baterií

Abet Laminati - výrobce laminátů a kompaktních desek

Trachea - český výrobce dvířek, jež zde bude prezentovat technologii Overface s novou kolekcí od designérky Ivy Bastlové

Těšíme se na vás od 22. do 25. března 2018 na výstavišti PVA v Praze v Letňanech na veletrhu Design Shaker.

Foto ke stažení zde

 


zpět na tiskové zprávy