Tiskové zprávy

Lusito by Iva Bastlová

Lusito by Iva Bastlová

Lusito by Iva Bastlová:

Exkluzivní stolky SOUL

Jsou dva, každý sám za sebe, ale společně tvoří harmonickou souhru. Mají nadčasovou duši, která ještě více ožije u vás doma. Jejich tvar je organický, přívětivý a také ergonomický. Originální solitér či ve dvou mohou posloužit jako konferenční. Odděleně je možné využít nižší stoleček opět jako konferenční a vyšší stoleček jako odkládací, ideálně do ložnice či předsíně. Podnož stolků z umělého kamene umožňuje užití také v koupelnách nebo wellness prostorech.

Stolečky Soul mají český původ. Od zpracování desky stolu z masivního dubu v matném laku až po podnož z umělého kamene Corralit. Za tvůrčím umem a ideou tohoto stylového setu stojí Iva Bastlová, interiérová návrhářka.

Stolečky Soul jsou součástí osobité kolekce Di´sign Diany Turinové, do níž hladce zapadly a tvoří ideální kombinaci s ikonickou lampou Lusito Tripod. Elegantní trojnožka byla představena minulý rok, ale neustále nás překvapuje. Nyní se pyšní novým ručně vyrobeným stínidlem z dílny VR Design, za kterým stojí autorka Viktoryia Romanysheva.

www.lusito.cz


zpět na tiskové zprávy