Tiskové zprávy

Minimalismus s nápadem: Sit & Sleep

Minimalismus s nápadem: Sit & Sleep

Pohovek, na kterých se můžete příležitostně vyspat, najdete na trhu celou řadu. Mají různé rozkládací systémy, které jsou více či méně praktické. Pokud hledáte pohovku, kterou by rozložilo i malé dítě, po rozložení nezabírala další prostor, a pohodlně se na ní vyspal jeden dospělý člověk, čtete správně. Nová pohovka Sit & Sleep je totiž nejen pohodlná pro sezení, ale po odebrání opěradlových polštářů vznikne lehací plocha o rozměru 80 x 200 cm, což představuje běžnou plochu pro spaní.

Možná se teď ptáte, co s těmi polštáři? Ty se složí na sebe a vznikne taburet a odkládací stolek! Jedná se tedy o multifunkční nábytek v minimalistickém stylu. Pohovka však není strohá, korpus je obšitý dekorativním švem v kontrastní barvě, nohy jsou z masivu a tak zde můžeme hovořit o rafinovaných detailech.

Pohovka se hodí do privátních prostor, jako jsou obývací pokoje a pracovny. Pracovny slouží často i jako hostinské pokoje, jsou to většinou malé prostory, kde kolikrát nelze ani pohovku rozložit. Tento problém je nyní vyřešen! Sit & Sleep je také skvělým doplňkem do hotelových pokojů a apartmánů, kde během 1 minuty vytvoříte přistýlku s nočním stolkem.

Design tohoto nábytku má na svědomí zkušená interiérová designérka Iva Bastlová, která dodává: "Takovou pohovku jsem již mnohokrát potřebovala do svých projektů a nyní je na světě". Pohovku vyrábí ryze česká společnost Čalouněný nábytek Vilém Duchoň.

www.nabytek-duchon.cz


zpět na tiskové zprávy