Tiskové zprávy

Nový interiér jako pohlazení na duši

Nový interiér jako pohlazení na duši

Potřebu načerpat pozitivní energii, dostat do interiéru trochu originality a letní atmosféry vnímá v této době prakticky každý z nás. Zvýšený zájem o vlastní bydlení, v němž díky pandemii trávíme více času, nás nutí k zamyšlení a následným renovacím. Co dříve tolik nevadilo, je najednou trnem v oku. Pro ty z vás, kteří toužíte po útulném a moderním bydlení, máme recept:

Použijte kombinaci světlých struktur, ke kterým přidejte jednu výraznější barvu. V našem případě jsme sáhli po žlutém odstínu z kolekce SM’art A021 Mykonos ANILINE, která prozáří interiér a dodá mu na útulnosti. Tato barva vnáší optimismus a dobrou náladu – však ji i proto zvolili odborníci v koncernu Pantone jako jednu z barev roku 2021.

Ke žluté s texturou dřeva jsme přidali praktickou pracovní a obkladovou desku SM’art Rio Bravo v béžovém odstínu s jemnou texturou, na které jen těžko uvidíte nějaké nečistoty. V horní části jsme paletu doplnili bílou, opět dekor s texturou dřeva Silverdust Club. Tento jemný detail přidá na originalitě a rafinovanosti celé sestavě. Spodní skříňky jsou doplněné bílými úchytkami Acri z kolekce Tulip. Bílá se žlutou působí hravě, něžně a přitom moderně. Právě bílé doplňky jsou nyní velmi oblíbené. Není nutné vždy volit velký kontrast v podobě černých kovových detailů, jak bývá zvykem.

Místo závěsné digestoře jsme v tomto případě použili kovové regály Q-bit, které tvoří pomyslnou bariéru mezi kuchyňskou a jídelní částí. Celou kolekci Q-bit lze objednat v různých rozměrech i odstínech (dle vzorkovníku RAL). Digestoř je v tomto případě ukryta ve skříňce pod varnou deskou, přesně se jedná o typ Franke FDW 908. Další zajímavostí je v této kuchyni také vodovodní baterie Zedra ovládaná dotykem, které nechybí praktická výsuvná sprcha.

V kuchyňské lince je však důležité i kování a vnitřní vybavení. Pro lepší přehlednost ve výsuvech se bude hodit organizér Spaceflexx, jenž má přepážky vyrobené z elastického materiálu a lze je prát v pračce. Tento šikovný doplněk získal prestižní ocenění Red Dot Award 2020 v kategorii Best of the best.

Také výsuvy – tedy vnitřní pohledové kování lze volit v bílé barvě a sladit ho s ostatními kovovými prvky. Mezi takové patří StrongMax se skleněnými bočnicemi. Za zmínku stojí i horní výklopné kování Freelift, které se velmi jednoduše montuje.

Více informací o produktech a jejich variantách najdete na webových stránkách dodavatele nábytkových komponentů Démos trade, který je výhradním dodavatelem materiálů SM’art do České republiky.

www.demos-trade.com


zpět na tiskové zprávy